Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Aşk
Bu astral çevre, aşk hayatınızda önemli sonuçlar doğurabilir. Bazıları için kötü: eşiniz statik kalırsa, belki de, bir mola vermek için ondan uzaklaşabilirsiniz.

Başkaları için de iyi: Kendiniz hakkında iyi hissettiğinizde, eşinizle daha özenli ve sevecen olacaksınız. Yalnız iseniz, Uranüs varlığı sizi büyük bir aşk tutkusuna sokabilir.aslan burcu günlük burç yorumu 11 şubat 2018

Para
Bu gün nispeten sakin olacak, esasen maliyede birikim yapmak ve geleceğinizi maddi olarak hazırlamak için emrinizin düzene sokulması ihtiyacı belirtiliyor.

Bununla birlikte, gölge için avı bırakmak ve yaşınızı korumak bahanesiyle hediyeleri ipotek etmekten kaçının.

İş
İşyerinde biraz sinirlilik Ancak örgütlenme duygusu ve iyi ilhamlarınız, engellerinizi aşırı zorlanmadan üstesinden gelmenizi ve işinizde düzeni düzeltmenizi sağlayacaktır. Konumu sağlamlaştırmak için savaşmaya hazırsınız.

Sağlık
İyi genel sağlık. Programınız ağır ise, bir seferde birkaç dinlenmeye özen gösterin, aksine dinlenmek için. Aksi takdirde, yakında kenarda olacak ve gerçekten kazanmak istediğiniz biriyle çatışmaya girersiniz.

Aile
Aile hayatının bozulmasına sebep olmayacak. Nitekim, gezegenler, doğum haritanızın ailenle alâkalı olan alanlarını doğrudan etkilemez. Çoğunuz için, ev hayatı tarihe sahip olmayacaktır.

Sosyal hayat
Çevrenizdeki bazı insanlarla olan çatışmalar aşırı tatlılığınız veya uzlaşmanız olsa bile hatta belki de çoğalacaktır. Hiç şüphesiz, hayır diyebilirseniz, sorun değdiğinde karşılaşma korkunuzun üstesinden gelerseniz daha iyi olur. Nitekim, sık sık “çok fazla yoldan emilen koyun emilir”.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.