Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Aşk
Güneş size eşi olmayan düzeyde kolay anlar vaat ediyor. Eşinizle mükemmel bir suç ortaklığını bilirsiniz. İlişkileriniz bulut bulutu oluşturmaz. Uzun süre eğitilmiş olsa bile, çiftiniz Venüs’ün etkisi altındaki yenilenmiş bir tutkudan yararlanacaktır.

Tek, Jüpiter harmonik açıdan sevgiyle size sempati duyar. Diğer yıldızlar da çok elverişli olacak ve sizi birlikte hayata geçirmeye yönlendirecek. Hiç tereddüt etmeyin: Sevmediğiniz gibi sevin ve kendinizi birileri tarafından sevilmesine izin verin.yengec burcu günlük burç yorumu 12 şubat 2018

Para
Bu, katı bir tasarruf programını uygulamak ve bütçenizi titizlikle yönetmenin zamanı olacak. Aksi halde, çılgın harcamalarda şımartacaksınız ve yakında kendinizi bir çıkmaza sokacaksınız.

Sağlık
Oldukça iyi bir genel ton. Ancak Mars’ın bu yapılandırması sağlığınız üzerinde bir etkisi olabilir. Enerji, genellikle özlemiyorsun. Ancak bu sefer sürprizler yaşayabileceksiniz ve hipotansiyona aşırı bir gerilim getirmek için açık bir neden bulamayacaksınız.

Bu açıdan özellikle kırılgan iseniz, dikkatli olun: önlem almak ve durumunuzu bir doktora kontrol ettirmek daha iyi olacaktır.

İş
Kafanızın içinde kesinlikle iddialı planlar ve fikirler olacaktır çünkü profesyonel çevrenizdeki diğer insanlardan geride kaldığınızı hissediyorsunuz.

Ne yazık ki, gecikmeler ve sıkıcı tıkanmalar beklenecektir, bu esas olarak Jüpiter’in kötü yönü olacaktır. Daha iyi günler beklerken gülümseyin.

Aile
Ailenizdeki yaşlılar sizin isteklerinize hak kazanacaklardır. Ailenle iyi ilişkiler kurmaya çalışırsınız ve onlara ihtiyaç duymaları halinde onları desteklemek için orada bulunacaklardır.

Sosyal hayat
Dikkatli ol: Yakın çevrenizdeki birisi güvenini kötüye kullanmaya, para kazanmaya veya ağır sorumluluklarını üstlenmeyi taahhüt eden bir imza deneyecek. Nasıl “hayır” demeyi öğrenin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.