Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Bir şeyden vazgeçme zamanı olabilir. Belki eski bir nesneye fazla bağlandın. Aynı arabayı son on beş yıl boyunca kullandıysanız, belki onu satmanın ya da bağış yapmanın zamanı gelmişti. Veya hala lise kıyafetleri giyiyorsanız, gardırobunuzu yenilemek isteyebilirsiniz. Geçmişe bu kadar bağlı kalmamayı dene. Yeni bir şeye doğru ilerleyin.

Aşk
Dışa dönük ve neşeli karakteriniz bugün yoğunlaşacak. Öyleyse partilere veya kutlamalara katılmanızı isterlerse şaşırmayın.yengeç burcu günlük burç yorumu 14 ocak 2019

Cömertliğiniz tüm seviyeleri aştı ve etrafınızdakiler tarafından büyük beğeni toplayacak. Bu gece eşinizle veya arkadaşlarınızla biraz sosyal bir yaşam kurup, ilgi odağı olmalarına izin verirseniz iyi olur. Bugün cömertliğiniz kendini birçok yönden gösterebilir.

İş
Başka bir günün, olduğun muhteşem insandan dolayı seni tebrik etmeden geçmesine izin verme. Bunun nedeni, sürekli mükemmellik arayışı içinde olduğunuz ve yapılan tüm çalışmalardan ve gerçekte olduğunuz iyi insandan asla tatmin olmamanız olabilir. Evinizi temizlemenin ruhunuzun temizliğini yansıtmadığını unutmayın. Kendine bir ateşkes ver.

Para ve Şans
Son zamanlarda çok fazla zaman harcadınız ve mali durumunuz acı çekiyor. Bu geçicidir ve yalnızca bir sonraki ödemeye kadar devam eder, ancak biraz işlem yapmanız gerekebilir.

Yaratıcı projelerin planladığınız gibi çıkmaması ve bir anda ilham kaybetmeniz mümkündür. Rahatlayın ve kendinizi başka bir şeye adamaya çalışın. Coşkunuz kesinlikle yarın dönecektir.

Sağlık
Bazı nedenlerden dolayı, bugün evde kalmak zorunda olduğunuzu göreceksiniz. Belki de henüz ulaşmamış bir ziyareti veya eviniz için bir gönderiyi bekliyorsunuzdur. Bu nedenle biraz endişeli olacaksınız.

Evde kalmaktan hoşlanıyorsunuz, ama seçtiğinizde! Beklediğiniz zamanı doldurmak için yapacak yaratıcı bir şey bulun. Öyle olmasa bile, onu seçmiş gibisin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.