Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Şubat 2018

Aşk
Bir çift olarak, o an kesinlikle bir kilometre taşı olacaktır. Cildinizde rahatlamış olacaksınız ve bu güzel denge, evli hayatınız üzerinde mutlu olumsuz etkilere sahip olacak.

Eşinizi veya eşini birleştiren ve zamanla bir daha fazla ve daha fazla bir mutluluk kazandıran bağları güçlendirmek isteyeceksin. Senin için bekarım, şu an büyük bir tutku başlangıcı olabilir. Sevgili aşkına dönüşecek bir tutku, sevgili özgürlüğünüzü feda etmek istediğinize.yengec burcu günlük burç yorumu 14 şubat 2018

Para
Bir gece boyunca önemli finansal problemlerin çözümünü ertelemeyin. Satürn’ün iyi akışı ile bu soruları ciddiye almaya çalışın: başarıya ulaşma şansınız yüksek olacak.

Sağlık
Sağlık sektörünüzü etkileyerek, Mars size enerji artışı sağlayacaktır. Ancak dikkatli olun, aynı zamanda iltihaplı veya tesadüfi dişhekimleri apse tipi veya burkma bilek veya burkulmuş sorunlara da maruz kalabilir. Hareketlerinizde dikkatli olun.

İş
Şans gezegeni olan Jüpiter, tüm ağırlığınızla sizi koruyacak, pozisyonlarınızı pekiştirmenizi sağlayacaktır.

Eğer öngörülemeyen olaylar sizi istikrarsız hale getirebilirse, sakin kalmak ve acele karar vermemek için size ilham verecektir.

Aile
Aile sorumluluklarına düşeceksiniz ve fiziksel ve ahlaki açıdan hiç direnemeyeceğiniz izlenimi edineceksiniz. Enerji rezervleri olmadan sayılırdı. Göreceksin, devam edeceksin.

Sosyal hayat
Arkadaşlarınızla, iyimser sözcükleri değiştirin, güven verin ve kendi kişisel projelerinize yatırım yapmanıza izin vermeyin. Dost çevrenizde, beğenmediğiniz halde seçim yapmanız gerekebilir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.