Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ağustos 2018

Çoğu kez, en azından düşündüğünüz yerde mutluluklar bulunur, bugün Çarşamba, burçlarınızdaki gün, kendinizi duygusal ufkunuzda yeni bir durumla karşı karşıya hissedebilirsiniz. Romantik bir ilişkiye, aşk hayatınızda ferahlatıcı bir romantizmle sonuçlanan sıradışı bir karşılaşmanın olması mümkündür. Ancak, Merkür retrograddır, bu yüzden acele etmeyin, daha önce tekrar düşünün.

Aşk olur ve hiçbir açıklaması yoktur. Biraz bekleyin ve paranızı biraz ciddi bir işe sokmak için acele etmeyin. Çevrenizde kredi ve mülkünüzle ilgilenen, ilgilenen ve baskı altında olan herhangi bir şeyi alamayan insanlar var. Şüphe edildiğinde, gerekirse avukatlara ve noterlere danışın.ikizler burcu günlük burç yorumu 15 agustos 2018

Aşk
Duygusal dinamizi değiştirecek bir toplantıya gidiyorsunuz ve birçok Cancerian, onlara uymayan şeyleri bitirecek ve bu astral döngüde neyin gerçekten değerli olduğunu başlatacak.

Sağlık
Bu aşamada, özellikle ev dışında veya hijyenini bilmediğiniz halka açık yerlerde yaptığınız şeyleri yemeniz gerekir. Çok iyi hazırlanmış yiyeceklere karşı çok hassassınız ve sağlık sorunlarınız olabilir.

İş
Çalıştığınız yerde niteliksel bir sıçrama yapmanıza yardımcı olacak iş teklifini kabul etmek için yeşil ışık var. Halen çalışmayanlar için bile, Ağustos ayının bu ikinci iki haftadaki perspektifleri olumludur.

Para ve Şanslar
Maliyerinizde ekonomik bir sürpriz olacak çünkü en azından elinizde ne zaman bir süre için dolaşan ödeme, çek ya da para var, ama bu cebinize pek girmedi. Ekonomik haberler mükemmel.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.