Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

Yaptığınız şey para ve mutluluğu hayatınıza çekecek çok olumlu bir sonuç doğuracaktır, çünkü bu özel günde hava unsurundan geçerken sizin naip olan Ay’ınız var.

Kendiliğindenlik ve dinamizmden oluşan bir aura sizi sarar ve fethedmenize yardımcı olur. Aşkın kendiliğinden olması ve taze olması gerektiğini unutmayın, ancak aynı zamanda, siz ve bir arkadaşınız ya da iş arkadaşınız ile Jüpiter’in geriye dönük geçişi nedeniyle eşinizle arasında sürtüşme derecesi ortaya çıkabileceğinden anlamsız argümanlardan kaçının.yengec burcu günlük burç yorumu 15 şubat 2018

İyi ilişkiler kurmak, hiçbir şeyi tartışmaz veya tartışmaz; günü sevinciyle yaşayın.

Aşk
Beklenmedik bir durumdan kaçınmayın ve kararlılıkla hareket edin. Aura’nız bir fetih tonu ile kaplanmış, tereddüt etmeyin, sevgi sizi bekliyor.

Sağlık
Günümüzün astral pozisyonları sağlık açısından çok olumlu bir güne dönüşüyor ve kısa süre içinde, yoğun bir tedaviye veya büyük bir ameliyata maruz kaldıysanız, tamamen iyileşeceksiniz. Doğadan hoşlanmanız için muhteşem bir gün.

İş
İş, size gereken gibi ödeme yapmasalar dahi, kayıp olmaz. Bununla birlikte, yeteneklerinizin herkes tarafından takdir edileceği yeni bir şirkette umut verici sonuçlar elde edersiniz.

İşgücü fetheden aşamadasınız ve bilginiz ve deneyimleriniz tanınacaktır.

Para ve Şans
Bir rezervasyon para ettirin. Belki beklenmedik bir harcama, beklenmedik bir hareket, ani bir yolculuk veya gerekli bir satınalma yapmalısınız.

Endişelenme çünkü ekonominin iniş çıkışları ve döngüsel ancak kalıcı değil ve para akmaya devam edecek.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.