Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Şubat 2018

Yengeç işaretinizin olumlu nitelikleri, Regent ayınız elementiniz olan suyun içinden geçtiğinde bu gün arttı.

Son aylarda çok çaba harcadığınız ekonomik kadere ulaşmak için bu aşamada size yardımcı olurlar.yengec burcu günlük burç yorumu 18 şubat 2018

Yolda ekonomik bir ödül var. Tekli ya da bekar iseniz, sevgi bildirme pazarınız budur, ancak bir eşiniz varsa ve söylediğiniz ve yanlış yorumlanmış bir şeyden endişeleniyorsanız, öpücükler ve hassasiyetle onarın. Sizin gibi bir irade ve aşılmaz bir hassasiyet olduğunda hiçbir şey imkansız değildir.

Aşk
Bu astral hareket, sevgi hayatınızı derinleştiriyor ve bugün, sizinle iletişime geçmek isteyen birinin haber hikayesini alıyor ya da güzel bir karşılaşmanın olacağı bir gezi hazırlamaya başlamanız mümkün. Aşk hayatında birdenbire ortak bir arkadaş göründü.

Sağlık
Kilo alırsanız ve diyetiniz istenen etkileri, kanseri yoksa cesaretini kırmayın.

Organizmanın iniş çıkışları, iyileşme ve dinlenme süreçleri var. Şimdi bu döngülerden birinde. Planlarınızı coşku ile devam edin ve göreceksiniz.

İş
Bazı çalışma gerilimleri sabah saatlerinde ortaya çıkabilir ve meslektaşlarınızla veya patronlarınızla sorun yaşayacağınızı düşünerek kaygı durumları yaratabilir. Zihin varlığınızı ve olumlu tavrınızı koruyun ve hiçbir şeyin gerçekleşmediğini göreceksiniz.

Şans ve Para
Organizasyon ve verimlilik ile beklediğinizden fazlasını alacaksınız ve kayıp parayı geri yükleyebilirsiniz.

Birkaç gün içinde müjde alacaksınız ve arkadaşlarınızın ve iş ortaklarınızın yardımıyla birçok ekonomik başarı elde edersiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.