Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Aşk
Çok çalışsanız bile, sevdiğiniz kişiye ustaca zaman ayırabileceksiniz. Ancak, tüm çabalarına rağmen, ilişkiniz bugün biraz gergin olabilir. Açıkçası, iyi niyetinize rağmen, partnerinizin istediği kadar yararlanamayacaksınız, ve onun için bir şefkat göstermediğiniz için sizi suçlayabilir. Neyse ki, bir araya gelmenin mutluluğu hala en güçlüsü olacak ve ikiniz arasında bir kez daha anlaşma sağlanacak.

Para
Sen şeytanca harcayacaksın. Bu, eşinizle olan ana anlaşmazlık konusu olacaktır. Ancak, onu hediyelerle doldururken, sizi çok fazla suçlayamayacaktır. Yine de moderasyon.yengec burcu günlük burç yorumu 2 mayıs 2018

İş
Bu gün boyunca, hisse senedi almak ve faaliyetlerinizi ve kariyerinizi genişletebilecek her şeyi bir araya getirmek zorunda kalacaksınız. Bundan sonra her şey çok çabuk geçecek. Gelecek iyi ve beklenmedik fırsatları kaçırmayın. Mercury gezegeni size yeni fikirler ve büyüme için mükemmel fırsatlar sunacak.

Sağlık
Sonunda ciddi gezegen Satürn’ün ve tekrarlanan yorgunluk vuruşlarından kurtulun, artık herhangi bir hastalıktan korkmanıza gerek kalmadan iyi durumda olmalısınız. En hassas olanınız, sadece antibiyotik tedavisi ile hızla çözülmesi gereken küçük bir enfeksiyöz endişeye sahip olabilir.

Aile
Aile düzeyinde, yerine getirileceksiniz: sizi seven varlıklar size koşulsuz bağlanmalarını gösterecek ve bütün savaşlarınızda size destek olacaktır. Bu uyum ve suçluluk iklimini koru.

Sosyal hayat
Çevrenizdekilerle olan ilişkiniz konusunda çabuk olacaksınız. Arkadaşlarınız, onların hafifliği veya dikkat eksikliği yüzünden sizi hayal kırıklığına uğratır. Yakın bir arkadaşla uzlaşmayı umuyorsun, ama gelmeyecek, ya da sana yanlış sözler verebiliriz.