Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
İlişkinizde gerginlikler oluşabilir. Mars’la kötü bir pozisyonda, bu da sizi savaş gibi bir ruh haline getirecek, partnerinizi sürekli kızdırmak ve sınırlarını zorlamak için şık olacak. Diğer bir deyişle, genellikle onun için hayatı zorlaştırırsınız. Ama size uygulayabileceği misillemelere dikkat edin! Bekar, özgürlüğünüzü korumak isteyeceksiniz. Ancak, şansınız var mı, riskler mi taşıyacaksınız? – Sıcak bir tutku yaşamak.

Çoğu çift için hayat güzeldir, hoş bir suçlukla işaretlenir. Ancak, olumsuz bir yönüyle Pluto sizi daha fazla sinirlendirebilir ve günlük yaşamla ilgili küçük tartışmalara yol açabilir. Ama hiçbir şeyi dramatize etmek için yeterince mizah olacak. Belli bir dikkatsizlik, sevginin nesnesi için abartılı harcamalara boyun eğecek olan bekarlığa zarar verebilir. Aynı şekilde, tesadüfi vaatlerde bulunma riskini de taşıyorlar, devam edemeyeceklerini ve en rahatsız edici duruma sokacaklarına dair söz veriyorlar.yengec burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Yıldızlar, çok daha öngörülebilir ve organize bir davranış üflerken, faaliyetlerinizi daha karlı hale getirmenize yardımcı olacaktır. Sonuç, elbette, finansal güvenliğinizde çok önemli bir gelişme olacaktır.

Güneş ve Venüs yatırımlarınızın avantajlarından yararlanmanızı sağlayacaktır. Bu küresel ikili hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak düşünceli ve bilgili yönetici, banka hesabınızda da mükemmel sağlık sağlayacaktır. Neptün’ü dikkatlice okumanıza dikkat edin, bir hata her zaman mümkündür.

Sağlık
Harmonik açıdan Merkür formunuzu uyandırmanızı tavsiye eder. Kendinizi zorlamadan evde, kendi hızınızda sessizce yapmak için bir dizi fiziksel egzersiz yapın. Formun düzgün bir şekilde, egzersizlerin düzenliliği ile ve yoğunluğuna göre değil olduğunu bilin. Ayrıca, iyi yemek yemeyi, aşırı kilo almayı önlemek, sosyal güvenlik tarafından sunulan spa bakımlarının veya talassoterapinin tadını çıkarın.

Sağlık sektörü prensipte tarihsiz olacaktır. Önemli sağlık risklerinden korunursunuz. Mart, enerji ustası, size mükemmel bir fiziksel form kazandıracak. Direncinizi arttırmak için Pluto’ya da güvenebilirsiniz.

İş
Satürn projelere büyük bir seçicilik katacaktır. Öğrencilerin yönlerini seçerken özellikle değerli olacaktır. Genel olarak, fikirleri chimeralardan sapmadan hedeflerine ulaşmak için mevcut olan araçların daha gerçekçi ve doğru bir görünümünü sağlayacaktır.

Başarma isteğiniz büyük ölçüde teşvik edilecek ve bu da gücünüzün hedefe daha az önem vermesi için odaklanmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte, güvendiğinizde, her zaman mümkün olan en son geri dönüşlerden kaçınmak için dikkatli olun.

Aile
Bu sefer evde her şey yağda yıkanacak. Ancak, bu günlerde sevdiklerinizle dikenli sorunları çözmemek için dikkatli olun: iş parçacığı canlandırılabilir ve bir tartışmaya yol açabilir.

Gün aile ile genel olarak hoş olacaktır. Çevrenizdeki yaşlı insanlarla ve özellikle de ailenizle olan ilişkiniz, güçlü bir suç ile işaretlenecektir.

Sosyal Yaşam
Yalnızlıktan bahsetmeden Satürn sizi biraz geride bırakabilir ya da etrafınızdakileri, sadece gerçekten umursadığın insanları arasında tutabilmeni istemenize teşvik edebilir.

Monotonluktan kurtulmak için, yol göstermeye çalışacağınız bir dizi aktiviteye başlayacaksınız. Fakat bir kerede çok fazla yaparsanız, hata yapma riskiniz vardır.