Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

Bu sizin için çok ilginç bir döngü, kanser. Jüpiter geriye dönükken para konularında temkinli olmalısınız.

Bu nedenle, bu anlarda, sorunlarınızı çözmek yerine size daha fazla borçlu olabilmeniz için birçok şarta ve koşullara bağlı bir kredi sunan bir yabancıya güvenmek için altıncı hissinizle kendinizi yönlendirin.yengec burcu günlük burç yorumu 20 şubat 2018

Mutlulukla, başka şeylerde, Ayın, Regent’in etkisi bu Salı, romantizmi anlayan ve gizliliğinizde sizi düşündüğünüz bir sahneyi yeniden yaşamanıza yardımcı olacak bir yoğunlaşma aşaması için çok olumlu ve elverişli. tekrar deney yapmayacaktık

Aşk
Duygusal sahnenize geçmişinizden birine geri dönün, fakat artık en iyi şey henüz olmamasına rağmen, duygularınızın sahibi olduğunuzu hissediyorsunuz ve yeni bir ilişki kurabiliyor olursunuz. Bazen mutluluğu kaybetmemek için alçakgönüllülük gerekir.

Sağlık
Bu günde biraz yorgun hissederseniz, değişiklik yapmak ve daha sağlıklı bir yaşam tarzına geçmek için vücudunuzdan bir sinyal alın. Vücudunuz besleyici yiyecek ister, ancak bu döngüde kendi planlarınızı takip etmek daha zordur.

İş
Sakin ol, Kanser. İşsizseniz ve ihtiyacınız olan işi almazsanız umutsuzluğa kapılmayın. Endişeli olursanız, kendinizi tanıttığınız yerlerde kötü bir izlenime neden olursunuz.

Potansiyelinize daha fazla güvenin, iradenizin gücünü ve kendinize olan güveni toplayın, dolayısıyla diksiyonunuzu ve altıncı duyguyu dinlerken işaretinize tipiktir.

Para ve Şans
Şaşkın kalmayın, çünkü tecrübelerinden bir şey biliyorsunuz, tabelanız her zaman doğru zamanda ihtiyaç duyduğunuz parayı buluyor.

Bu hafta içinde öngörülemeyen masraflar ortaya çıkıyor ve belirli tasarruflarda bulunmak zorundasınız. Endişelenmeyin, çünkü evrimsel bir işlemin ortasındasınız ve yakında gelir elde etmeye başlayacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.