Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Şubat 2018

Dudaklarında kendinizi samimiyetle ifade etmek ve bir aşk çıkar çatışması ile ilişkili olarak her şeyi yerine getirmek için söz sahibi olacaksınız.

Çoğu zaman işler göründükleri gibi değildir; çünkü görünüşler genellikle yanıltıcıdır ve bir zamanlar size bir yön gibi duran, başka biri olduğu ortaya çıkmıştır.yengec burcu günlük burç yorumu 23 şubat 2018

Bu Cuma, o kişideki sevgiyi keşfedeceksiniz ve en azından bunu beklediğinizde, güzel bir romantizm olan Kanser yaşayacaksınız.

Aşk
Duygusal dürtüler bugün çok düşünebilir ve güvensizlik düşüncesi gününüzü bozabilir, sevdiğiniz biri ile ilgili dedikodu, dedikodu veya yanlış yorumla dolu olursanız gününüzü şımartabilir.

Sağlık
Sağlık sorunları dahil olduğunda tek taraflı kararlar vermeyin, çünkü her zaman en önemli şey bir ritim sürdürmek ve komplikasyonları önlemek için iyi şeyler yapmaktır.

İş
Çalışmalarınızda işbirliğine ihtiyacınız varsa, onları iyi sözlerle ikna edin, çünkü bu Cuma günkü karşı imzanız Ay’ın geçişiyle ikna ediciliğiniz çok yüksektir.

Para ve Şans
Bahtiyarınız Ay, doğal şoklarınızı, başarı şansınız olan yeni ekonomik müzakerelere başlamaya teşvik ederek hızlandırıyor.

Beklediğiniz para yakında elinize gelecek, hiçbir şeyden hayal kırıklığına uğratmayın, Yengeç.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.