Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Yengeç empatini uygulama zamanı. Belki de kişisel ilişkilerine çok fazla odaklanıyor ve aşk hayatını ihmal ediyorsun. Bu haftasonu, ekonomik, iş ve sosyal işlerinizi yürütme şeklinizi yeniden gözden geçirmenizi teşvik edecek, ancak hepsinin duygusal olanını, birçok etkinlik olacak.

Kanser doğum gününüzün başlamasından önceki bu önümüzdeki haftalarda, pratik olarak ortaya çıkan sorunları çözmenize yardımcı olacak sevinç ve dinamizm dolu çekici bir aura ile kuşatılacaksınız.yengeç burcu günlük burç yorumu 25 mayıs 2019

Aşk
Bugün kendinizden ve duygusal kararlarınızdan çok emin olacaksınız. Bu gezegensel döngüde, duygusal olgunluk kazanıyorsunuz ve bu, bir ilişkide her şeyi açıklığa kavuşturmak, tereddüt etmeden neyi sevip neyi sevmediğinizi, ancak aynı zamanda dokunma ve diplomasi ile söylemeniz için size çok yardımcı olacak.

Sağlık
Kanser belirtiniz sağlıklı, ancak bazen çok endişeli ve bu problemler midenize yoğunlaşıyor. Sindirim sisteminizde mide dengesizlikleri veya bozuklukları hissediyorsanız, daha az yemeye ve daha fazla dinlenmeye çalışın ve yaşam tarzınızı daha iyi dengeleyin.

İş
İyi bir tondasın, Yengeç. Alacaklı olduğunuzu kabul etmemiş olsanız bile, işinizde çok övgüler almış olduğunuz bu iyi tutumu sürdürün. O gelecek. Başkalarının duygularını manipüle ederek pozisyon elde etmek isteyenlerden etkilenmeyin.

Para ve Şans
Ekonomik pozisyonunuzu pekiştirmenin zamanı geldi ve bu aylarda ne programlama yaptığınızı işleme koymak zorunda kalacaksınız. İş için net bir zihniniz var ve yakında yeni bir yönetimde nakit görmeye başlayacaksınız.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.