Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2019

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2019

Mizah, mizah duygusu olmayan bir sevginin kalitesidir, hayatın bize sunduğu durumlarda gülümseyemez, her zaman acı ve sersem suratı olanlara, güldüremeyenlere güvensizlik! Sık sık olan ve insan olan bir şeyden üzülmek bir şeydir, diğeri ise her zaman ekşi, sirke suratı göstermektir.

Bu tür insanlardan uzak durun ve onlarla birlikte yaşamak zorundaysanız, olumsuzluğunuzun sizi etkilememesi için kendinizi bir iyimserlik haliyle koruyun. Aşk her zaman mutlu ve mutlu insanlara yaklaşır ve bu süre zarfında doğum gününüzün başlamasından birkaç hafta önce, haziran ayında yanınızda olması gereken şey budur.yengeç burcu günlük burç yorumu 28 mayıs 2019

Aşk
Sevgi gezegeni Venüs, tabelanızda ve öğeniz için transit geçerken rızaya katılıyor. Bu astral konumlar, sonuçlara atlamanıza değil, yaşamınızda neler olup bittiğini analiz etmenize ve size neyin uygun olmadığını ve size neşe ve mutluluk veren şeyi yanınıza getirmek için yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Sağlık
Kafanızı başkalarının endişeleriyle doldurursanız, kendinizi gerginliğinizi ve kişisel sorunlarınızı artıracak zor bir durumda bulacaksınız. Bu önemli gezegen geçişlerinin bu döneminde olumsuz bir şeyle örtülmenize izin vermeyin, sağlığınız size teşekkür edecektir.

İş
Henüz yapmadığınız ve gelişim planlarınızı gerçekleştirmeniz gereken bazı girişleri doldurmanıza yardımcı olacak ekstra bir faaliyet veya iş yapmak üzere olacaksınız. İyi haber şu ki, bunu büyük bir şekilde başaracaksınız. İşsiz olursanız, size gelen haberlerden memnun kalacaksınız.

Para ve Şans
Edinmek istediklerinizi satın alabileceksiniz ve birkaç gün içinde elinizde size en son ekonomik sorunlardan kurtulmanız için başarılı bir şekilde katkıda bulunabilecek kaynaklar var. Doğum gününüze birkaç hafta içinde başladığınızda, büyük bir refah döneminde somut adımlar atacaksınız.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.