Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 3 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 3 Haziran 2019

Bu senin ayın, Yengeç. Daha önce yaşamamış olduğunuz bir durumda kafanızın karıştığını düşünüyorsanız, tavsiye almaktan çekinmeyin. Unutmayın, bu anlarda Ay havadaki Kova burcundan geçtiğinde, ortamınızda belirli bir tereddüt veya belirsizlik tonu olduğunu unutmayın.

Bu doğum günlerinde, yıllık döngünüzün başladığı güne yaklaşırken, edindiğiniz deneyimlerin düşündüğünüzden çok daha fazlasını temsil edeceğini fark edeceksiniz. Basacağınız duygusal zeminleri nasıl iyi sınırlandıracağınızı bileceksiniz.

Aşk
Bir ilişkiye benzer bir şeyin doğrudan sizi içermesi mümkündür. Kanser sezginizi işe koyun ve kendiniz tarafından taşınmanıza izin verin, çünkü aşk kalbinizin kapılarına dokunuyor. Vahiylerin doğduğu ve itirafların yapıldığı mutlu bir zamandır.

Sağlık
Bu aşamada iyi bir şifa dalgası alıyorsunuz. Örneğin ilaçlarınızı desteklemek için akupunktur gibi yeni alternatif tedavileri deneyin, ancak herhangi bir yeni semptom hakkında doktorunuza danışmayı unutmayın.

İş
Farklı bir faaliyete başlama veya yeni bir işe başlama olasılığını düşünüyorsanız, şimdi elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Önünüzdeki yollar çok açık ve bu kanser doğum gününde, yaşadığınız bu astral döngüde onları izlemelisiniz.

Para ve Şans
Hayalleriniz boyunca ekonominize düzen vereceksiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz tüm o şeyler, özlem ve istekleriniz, düşündüğünüzden gerçeğe daha yakın.

Bugün 3 Haziran 2019’da Kanser Burç Nedir?

Bu Pazartesi aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Profesyonel ve sosyal yaşamınızda size yardımcı olacak yeni bir faaliyete duyduğunuz ani ilgi.
Bugün burcunuzdaki tehlikeli eğilim Kanser: daha fazla uzatılmadan çözülmesi gereken önemli bir yönetimi ertele.
Ne kaçınmalıyım?: Geçmiş hataların tekrarı.

Yengeç burcu ve çift hayatındaki Yengeç nedir Bugün 3 Haziran 2019?

Bugün en iyi ilişki: Bu Pazartesi, Akrep ve Boğa ile siz ve Akrep arasında iyi bir tepki olacak. Ayrıca Başak ve Oğlak ile.
En gergin ilişki: Aslan veya Koç burcunun yerlileri ile yüzleşmekten kaçının.
Şu andaki uyumluluğunuz: aynı öğenizin çiftleriyle ve ayrıca İkizler ve Kova burcunun yerlileriyle çok iyi bir şekilde sponsorsunuz.
Bekarsanız: haziran ayının bu ayında duygusal ufkunuzda geçerli olmaya başlayacak ilginç insanlarla tanışmak için pek çok fırsat olacak.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.