Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Evrakları imzalarken, bir ev ya da teçhizat satın alırken, bir işe ya da duygusal ilişkiye başladığınızda ve genel olarak parayla ilgili yaptığınız her şeyde çok dikkatli olun çünkü aceleci ve aceleci davranırsanız hatalar yapabilirsiniz.

Neyse ki, sezgisel kapasiteniz, Ay’ın yeryüzündeki işareti ile, sizin suyla uyumlu olduğunuzu ve zevk aldığınız zihinsel berraklık ile vurgulanır, eğer siz güdümlü olursanız, pişmanlık ya da kafa karıştırıcı durumları açıklığa kavuşturmak için. Tek yapman gereken acele etmem.yengec burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Aşk
Belki de sizi ortağınızdan uzak tutan bazı zor sorular vardı, ama bugün her şey düzeltildi ve geride kaldı.

Sezgisel aurasıyla iyi ay etkisi, bu sorunları mutlu bir şekilde çözmenize izin verecektir. Mutabakat süreci devam ediyor.

Sağlık
Vücudunuzu kontrol edin ve ailenizde kalıtsal veya kronik hastalık hikayeleri varsa ihmal etmeyin.

Beklenmedik bir durum hakkında endişeli veya endişeli iseniz, iyi bir tıbbi muayene büyük hastalıklardan kaçınacak ve korkularınızı ortadan kaldıracaktır.

İş
Hala işsiz misiniz? Çabalarınız sonuç vereceğinden beklemeye devam ederseniz haberler sizin için iyidir.

Sabırsız olmayın, her şey zamanınıza gelecektir ve problemlerinizi çözmek zor görünmesine rağmen yakındır. Eğer kararlı bir işin varsa o zaman endişelenme, her şey yolunda.

Para ve Şanslar
Bu kurtarmanın zamanı, Kanser. Paranızı tutarsanız ve uzun süre bekleyebilecek lüks eşyaları veya eşyaları almazsanız, doğru olanı yapacaksınız. Yakında bu durumun üstesinden gelinecek ve arzu edilenleri elde edecek kaynaklara sahip olacaksınız.