Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Jüpiter bölgenizdeki aşkınızda etkili olabilir, harika olmaz. Cennetteki hassas konumu onun normal faydalarını kullanmasını engelleyecektir ve daha da kötüsü onu kötü niyetli kılmaya bile meyilli olacaktır. Bu şartlarda, sevdiklerinizle olan ilişki, bazı yerlilere düşman bile olsa, gergin olabilir. Neyse ki, Venüs’ün Cennetinizdeki iyi pozisyonu sayesinde, arkadaşlarınız size yardımcı olmak için orada olacak ve kesinlikle en rahatı bulacaksınız.

Para ve Şanslar
İlgi alanlarınızı ihtiyatla yönetirseniz büyük olasılıkla kâr elde etme fırsatına sahip olacaksınız. Yine de, Ay hala çok tahmin edilemez bir yıldız ve bazılarınız bir hayal kırıklığı ya da aksilik yaşayabilirsiniz. Borsaya yatırdığınız paraya sahipseniz özellikle dikkatli olun; Bu gezegen asla bu tür yatırımlara elverişli değildir, ateşle oynama zamanı olmayacaktır.yengec burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Fiziksel dengeniz henüz mükemmel olmayacak. Genel olarak oldukça iyi hissedeceksiniz; ama dikkatli ol, bağışıklık savunmanız her zaman bitecek. Soğuk algınlığına karşı zayıf reaksiyona girecek ve viral hastalıklara karşı normalden daha az dirençli olacaksınız. Bazılarınızda sırt veya eklem problemleriniz veya diş enfeksiyonlarınız olabilir.

İş
Sabırsızlık, bir şüpheli, büyük hatalarınızdan biri: Hemen her şeyi istiyorsun. Profesyonel bir seviyede, bu yağış size bugün işe yaramayacak birçok başarısızlığa değer.

Aile Hayatı
Görünürde aile barışı. Eviniz için projelerin başlangıcını hızlandırma fırsatını yakalayın. Ek olarak, sevdiklerinizden bazılarına tam güven verebilir ve yardımlarına güvenebilirsiniz.

Sosyal Yaşam
Pasif direnç davranışıyla daha az cazip olacaksınız. Aksine, aktif katılımı tercih edeceksiniz. Ufak dürtülerin itici gücü altında, tüm durumlara coşku ya da şiddet ile karşılık vereceksiniz ve etrafınızdakilerle olan ilişkiniz oldukça tutkulu olacaktır. Senin için favoriler, şimşekler ve çekler de.