Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Merkür’ün iyi görünümdeki iyi ofisleri sayesinde, eşinize veya partnerinize düzenli olarak karşı çıkan bazı problemleri çözme olasılığınız daha yüksektir. Boğaları boynuzlardan alın ve her şey temizleyecektir. Tekil, Pluto gezegeninin aceleci yönleri sevgi dolu dostluklar, ihale ve entellektüel ilişkiler kurmayı destekleyecektir. Mutlu olacağınız, rahatlayacağınız, tatmayacağınız bir mutluluk hissi vermeden, sevgide mutluluk duyacaksınız, bazen alışılmadık bir şekilde.

Para
Bu nedenle, finansal dengenizi doğrudan etkileyecek hiçbir gezegen, bu nedenle bu sefer kararlı olmalıdır. Ama Jüpiter hala pedalları kaybetmenize neden olabilecek bazı zor kombinasyonlar oluşturacaktır. Aracınızın ötesinde yaşamaya eğilimli olan sizler, sırtınıza yeni bir borç koymadan önce iki kez düşünmek iyi olur.yengec burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Şu anda fiziksel düzeyde en iyi ne yapacaksınız? Doğal yöntemler: Sağlıklı ve dengeli beslenin, iyi uyuyun, biraz spor yapın ve mümkün olduğunca sık oksijen verin. Profesyonel yükümlülüklerinizi ve özel hayatınızı uzlaştırmaya çalışın. Size ulaşmanın en iyi şansını vermek için kutsal bir kural: bu iki alanı karıştırmayın.

İş
Mesleki düzeyde zor günler. Beklenmeyen olaylar daha olasıdır. Ama aceleyle ve sorumsuz bir istifa verme riskiyle “bıkmış” olmanın çekiciliğine dikkat edin: zamanlar çok zor ve başka bir işi kolayca ya da yakın zamanda bulamazsınız.

Aile
Prensipte, aile hayatınız bir sorun olmamalıdır. Ebeveynleriniz ve çocuklarınızla ilgili temanızın alanları şu anda herhangi bir gezegenden etkilenmez. Bu, hiçbir şeyin olmayacağı anlamına gelmez, aksine pek çok zevkle ve kaçınılmaz küçük rahatsızlıklarıyla gündelik hayatın rutini olacaktır. Akrabalarınızla olan ilişkinizi korumak için.

Sosyal hayat
Arkadaşlarla eğlenmek ve gülmek için karşı konulmaz bir dürtü olacaktır. Yine de ilişkilerinde seçici olmanız gerekecek. Nesnel ve berrak olun.