Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Pek çok bekleyen meselenin daha net görülmeye başladığı bir hafta sonu yaklaşıyor. Seçenekler, hayatınızı seçmeden önce dikkatlice analiz etmeniz gereken aşk hayatında ortaya çıkar, çünkü biraz kafanız karışabilir.

En iyisi? Şimdi ateş öğesinin ay taşı ile pozitif bir effluvium alan kalbinizi ve sezgilerinizi izleyin. Yol, her türlü uzlaşma ve düzenlemeler için döşenmiştir. Sosyal, aile ve çift ilişkileriniz olumlu yönde ilerliyor ve rahatsız edici konulara son verebilirsiniz.yengec burcu günlük burç yorumu 7 nisan 2018

Aşk
Diğerleri direk. Ayrılıklar, boşanmalar ya da bunun gibi bir şeyle ilgili yasal davalara olumlu bir çözüm bekliyoruz.

Sağlık
Yorucu bir günün ardından sıcak bir banyo, ancak güçlü bir soğuk su banyosunun ardından her zaman çok uyarıcı olur. Bu amaçla kontrendike sağlık koşulları yoksa, bu değişikliği deneyin.

İş
İşbirliği yapmayan ortaklarla uğraşmak zorunda kalacağınız için sabrınız sınayacak ve sizin rolünüze olan pasif direnişiniz sizi rahatsız edecektir. Bu cumartesi, işinizi yapmak için önümüzdeki hafta ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

Para ve Şanslar
Belki de yasal bir meselede hafif bir aksilik var, ama pes etmeyin. Bunu bir meydan okuma olarak kabul edin, mukavemetinizi ve zekanızı uygulayan zor durumların önüne çıkma fırsatı.