Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Yengeç aşırılıklarından ve gerginliklerinden kaçının, çünkü şimdi elementinizdeki Ay ile ve sizinkine çok uygun bir işaret için geçiş yaparken çok etkileyici bir tondasınız. Çökelme veya aceleci hükümler yok.

Sevgili kişiyle hassas bir konu hakkında konuşurken çok dikkat ve dokunma çünkü sabahları saatlerce uygunsuz şeyler söyleyip kendinizi bir karmaşaya veya dedikoduya sokabilirsiniz. Neyse ki sezginiz ve deneyiminiz her zaman geçerli olacak.yengeç burcu günlük burç yorumu cuma 7 haziran 2019

Aşk
Bazı Yengeç fırtınalı bir ilişkiden yeni çıktı. Eğer durum buysa, aynı hataları tekrar yapmamak için bir deneyim olarak kabul etmelisiniz. Özgürlük çok değerli bir şeydir ve aşkın bir kimseyi ya da bir şeyi zincirlemesi gerekmez. Kanatlarınızı genişletin, derin nefes alın ve mutluluğunuzun fethine doğru uçun.

Sağlık
Günün kozmik titreşimleri, sinir rahatsızlığınız veya migren ve baş ağrılarınız veya genel olarak bu geçerli zodyak döngüsünde olduğu gibi kan basıncıyla ilişkili bozukluklardan muzdarip olmanız durumunda sağlığınızı kurtarmak için çok yardımcı olacaktır.

İş
İmzanız iyi bir şekilde desteklenir, ancak daha sosyal bir dokunuşla hareket etmeli ve işinizde insanlarla zamanınızı boşa harcayan insanlarla ilgili gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Bu şekilde işinizi büyük komplikasyonlar olmadan gerçekleştirebilirsiniz. İstikrarlı bir iş arayanlar için iyi haberler var.

Para ve Şans
Şimdi size gelen parayı boşa harcamayın, çünkü birkaç gün içinde mükemmel bir yatırım fırsatına sahip olacaksınız ve şimdi daha sonra borçlanacaksanız, gelecekteki astrolojik ufkunuzdaki gizli işle yüzleşemeyeceksiniz. Gözlerini iyi aç.

Bugün Yengeç Burç ve Astrolojisi Nedir, 7 Haziran 2019

Bu Cuma aşk enerji seviyesi: orta.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: ötesini görebilme, yani sebepleri ve etkileri görselleştirme yeteneği.
Bugün Cuma günü tabelası olan tehlikeli eğilim Yengeç: Başkalarını çözmekle meşgul olarak kişisel ilişkilerini ihmal et. ‘
Nelerden kaçınmalıyım? Öncelikleri karıştır, genel vizyonunu kaybet.

Bugün 7 Haziran 2019’da Yengeç Aşk Horoskopu Nedir?

Bugün en iyi ilişki: Bu Cuma günü sizin için Akrep, Balık ve Yengeç gibi su elementlerinizle birlikte dünyadaki Boğa ve Oğlak ile birlikte çok iyi geçecek.
En gergin ilişki: Koç’la ortaya çıkma eğilimindedir.
Şu andaki uyumluluğunuz: Su, toprak elementi ile iyi, Koç, Kova ve İkizler ile dengesiz.
Bekarsanız: gelen tüm davetiyeleri kabul edin, içlerinde aradığınızı bulabilirsiniz.