Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Bu cumartesi, Ay ateş elementinin bir işareti olduğunda, tutkulu, şehvetli ve çok uyanık ve dinamik bir tonda hissedeceksiniz. Ayınızdasınız, Yengeç, çünkü birkaç gün içinde burcunuz hükmetmeye başlayacak ve bundan sonra yaşamınızda değişmeyi hak eden birçok şeyi, belki de bazı sağlık alışkanlıklarını, yeni arkadaşlıkların listesini kontrol etmeyi ve ilham almaya başlayacaksınız Neyin üzerinde çalıştığınızı, ilgi alanlarınızı ve önceliklerinizi yeniden düşünün.

Yeni bir şeye başlamak için bu astral döngüden yararlanın, yeni bir çalışma süreci, bir iş etkinliği ve hatta duygusal bir ilişki olabilir. İçsel büyüme aşamasıdır, onu maksimum yaşa, Yengeç.yengeç burcu günlük burç yorumu cumartesi 8 haziran 2019

Aşk
Sizin için sevgi ve duygusal yaşam sürekli bir ilgi merkezidir ve şimdi Venüs gezegeni sizin işaretinizdedir, doğrudan transit olarak, daha da fazlası. Bu gezegensel hareketle elde ettiğiniz iyi haber şu ki, o kişinin yanında olmaktan ya da olmamaktan şüphe ediyorsanız, şimdi kesin olarak bileceksiniz ve doğru kararları verebileceksiniz.

Sağlık
Şu anda kontrolden çıktığınız, uyku bozuklukları, yiyecek veya bazı zararlı alışkanlıklar olabilirse, yaşam tarzınızda temel değişiklikler önermeniz gerekir. Bu, etkili dönüşümün olumlu değişim anıdır.

İş
Baskı yaptığınız zaman daha fazla çalışma eğiliminde olursunuz, ancak sürekli olarak bunu yaparsanız, gerginlik kaygıya neden olabileceğinden bu iyi değildir. Programınızı düzenlemeye çalışın, aynı zamanda daha uzun kalmak zorunda kalmadan işinizi zamanında bitirebilmeniz veya iş programınızda çözülmesi gereken ev görevlerini yerine getirebilmeniz için çalışın.

Para ve Şans
En az beklenen zamanda ve en çok ihtiyaç duyduğunuzda, fazladan bir para alacaksınız, geç ödeme, geri ödeme veya benzeri bir şeyle sonuçlanabilecek bir tür beklenmedik ekonomik enjeksiyon alacaksınız. en iyisi, Yengeç.

Bugünün Yengeç Burçları 8 Haziran 2019

Bu Cumartesi aşk seviyesi: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: değişim arzunuz, şimdi sizi saran enerji ve coşku.
Tabelada bugün tehlikeli eğilim Yengeç: Bugün veya sonra yapılması gereken bir şey için yarın veya bırakın.
Nelerden kaçınmalıyım: Sürekli olarak endişe veya nostaljiye neden olan canlandığınız durumları beraberinde getiriyorum.

Bugünün Yengeç Aşk İkili Yaşam Aşk Burçları 8 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: İyi ilişkiler sizinki gibi su işaretleriyle, özellikle de Akrep ve Balık ile tahmin ediliyor. Ayrıca Oğlak, Yay ve İkizler ile birlikte sizin açınızdan iyi bir dalga var.
En gergin ilişki: gerginlik Aslan ile ya da Yay ile ortaya çıkabilir.
Mevcut uyumluluğunuz: Yengeç, Akrep ve Balık gibi su işaretlerinin çok yüksek olduğu yerlerde iyi hislere devam edin.
Bekarsanız: kendinizi bir arkadaş toplantısında, sosyal etkinlikte veya benzeri bir etkinlikte sunarken gösterdiğiniz iyi izlenime hayran kalacaksınız.