Yengeç Günlük Burç Yorumu 02 Şubat 2018

Yengeç Günlük Burç Yorumu 02 Şubat 2018

Aşk
Eş güdüm ilişkileri kötü olmayacaktır; basit bir nedenden ötürü, şarabınıza su koymak için daha iyi bir şekilde atılacaksınız: daha az telaşlı olursunuz, şüphelenmeyeceğimiz fikrini gösterecektir; Kısacası yaşamaktan daha keyifli geçeceksiniz.

Aşklarınıza çok fazla mantık karıştırmaktan kaçının. Bekarlar, mutlu bir yaşam sürdüreceksin ve çok hoş toplantılar yapacaksın. Her yeri süpürürsün ve güzel maceralar yaşarsın.yengeç günlük burç 2 subat 2018

Para
Büyük bir enerji momentumu bugün canlandıracak, her şey şekillenecek ve yapıcı olacak. Ancak hepsi bunu yalnızca çok büyük veya çok pahalı görmüyorsanız. “Alışveriş çantanızın yüksekliğine göre yemek yiyin, adımınızın genişliğine göre yürüyün”.

Sağlık
Sağlık sektörünüzde Güneş’in etkisi sayesinde mükemmel canlılık. Güneş koruyucu bir etkiye sahip olacak ve etrafınızdaki mikropları ve virüsleri yakalamanızı engelleyecektir.

Yurtdışında tatil yapıyorsanız, genellikle gastrointestinal rahatsızlıklardan kaçınarak sizi de koruyacaktır. Son nokta: Güneş sinir düzlemi üzerinde çok olumlu bir etkisi olacaktır. Örneğin, uykusuzluğa yakalanma eğilimi varsa, nihayetinde bebek uykusuna hak kazanırsınız.

İş
Esrarengiz, mistikçiler bu gün hesabını bulacaklar. Tabelanın diğer yerlileri kendilerine profesyonel olarak avantajlı olacak yeni hisler ya da deha fikirleri yaşarlar.

Okült ilim sizi ilgilendiriyorsa, sizi oraya koymanın anı olacaktır; beklenmedik paranormal yetenekleri keşfedebilir ve belki de işe yarayabilir.

Aile
Bugün evde uyum ve sevinç büyük ölçüde ruh haline ve tutumuna bağlı olacaktır. Ne düşünürsen, mükemmel değilsin. Hatalarınızı tanımanın ve gereksiz sürtünmeden kaçının.

Sosyal hayat
Neftün olumsuz yönü, ne yazık ki, samimi alanda küçük yanlış anlama riski taşıyor. Sen, kimseyi rahatsız etmeyecek kadar incelikli davranmalısın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.