Yengeç Günlük Burç Yorumu 03 Şubat 2018

Yengeç Günlük Burç Yorumu 03 Şubat 2018

Tesisleri izlemeye cazip olacaksınız, ancak olası sonuçları düşünün, yasallığı koruyun.

Aşk
Dağınmak eğilimindesiniz, kendinizi şaşkına çevirmişsiniz ve eşinizle tartışmalar yapamayabilirsin.yengeç günlük burç 3 subat 2018

Para
Vizyonunuzu arındırmanız ve özellikle kendinizi gereksiz etkilerden kurtarmanız gerekir. Ticari avukatlardan kaçın!

İş
Seni ciddiye alıyoruz ve sana yakışıyor … Kendini daha fazla savunmak için kazanmayı kabul et.

Bugün hızlı bir şekilde bitkinleşebilir, yapacak çok şeyin var ve günün yeterli olmayacağını hissediyorsun. Gereksiz yolculuklarda zaman kaybetmeyin, mümkün olduğunca telefonla ya da yazılı olarak yönetmeye çalışın.

Küçük bir soğutma, yavaşlamanızı gerektirir, yalnızca geçicidir, sıcak kalırsanız hızla iyileşirsiniz. Bu birkaç saatten, arkadaş edinmekten ve ailenizle vakit geçirmekten keyif alırsanız, hoş bir an ve borsalar dolu.

Evinize yenilik getiriyorsunuz, bir çok şeyi değiştirmek istiyorsunuz ve fikirleriniz çoktur. Sevdiklerinize bu işte size yardımcı olmak için güvenebilirsiniz ve tartışmalar canlı ve neşeli, neşe hakimdir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.