Yengeç Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Yengeç Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Projeleriniz sizi tatmin etmenize yönlendirir ve bu hafta etkili bir şekilde devam edebilmelisiniz. Pluto’nun etkisi, olayları büyük görmenizi sağlar. Bununla birlikte, çevrenizden korunmak ve ilişkisel uyumu korumak istiyorsanız, çarşafınızı ılımlılaştırmanız gerekecektir. Bu seviyede, gizliliğinizi ve sosyal yaşamınızı bölmek için çaba sarf ederek en iyi ilerlemeyi sağlayacaksınız.

Aşk
Çevrenizdekileri baştan çıkarıyorsunuz ve potansiyel hayranlarınızı ikna etmek ve mesajlarınızı sorunsuz bir şekilde iletmek için aynı şeye sahip değilsiniz. Gökyüzü konuşmalarınızı yüceltir ve etkilemek istediğinizlerin dikkatini çeken bir manyetizmayı vurgular. Şansınızı başarılı bir şekilde denemek, özgürce iddia etmek ve iletişim kurmak için cesaretiniz var.yengeç haftalık burç yorumu 10 - 16 haziran 2019

İş
Gökyüzü inisiyatifinizi korur ve cesaretinizi güçlendirir. Mümkün olanın sınırlarını zorlamak için bir ideal elde etmek, elde etmek için çalışıyorsunuz. Çalışmanızı tartışmak ve itibarınızı kurmaktan çekinmeyin, fakat karar veren diğerleri. Dikkatini çekmeyi başarırsanız, önemli bir dönüm noktasını geçersiniz.

Özellikle ailenin yanında, 10 Haziran’ın bu haftasında bir bağımsızlık rüzgarı esiyor. Bu, sizi vampirleştirmenize izin vermeyi açıkça reddetmenize yol açar. Gökyüzünün etkisi, yapıcı iyimserlik felsefenizi aydınlatır. Fakat ideallerinize bağlı kalmalı ve özellikle sevdiklerinizle sabırsızlığa düşmemelisiniz! Büyük kalıcılıklara ulaşmak için aşamada hareket etmek gerekli olacaktır.

Para ve Şans
Banka hesabınızdaki para size benzersiz bir güven verir. Tamamlanıp seçilen birkaç proje olmadan, onun savaşın esası olduğu söylenmelidir. Hayatınızın dizginlerini elinizde geri alırsınız, her şey mümkün olur, çünkü kaynaklarınız çok istikrarlı, geleceğinizi muazzam ve gerçek bir enerji yöneticisi infüze eder! Gülümse, hayat sana mutluluğu yaratman için gerekenleri verir. Güzel hafta!

Sağlık
Sıkıştırma ihtiyacı acil hale gelir, sizi sakin bir yerde rahat ettirmek önceliğinizdir. Bunu yapmak için haftasonuna kadar beklememeye karar verebilirsiniz. Bu hafta sağlıklı bir yaşam tarzı benimseme fırsatını buluyorsun, erken yatar, organik yemek yersin, gayretlerin sayesinde çabucak güç kazanmalısın. Rahatsızlığı önlemek için vitaminleri doldurun.